Nasze salony firmowe

AKV Królikowska to nowoczesne salony fryzjerskie i kosmetyczne. W tej chwili dysponujemy dwoma lokalami:
Salon "DANUTA" ul. Bródnowska 2 w Warszawie i "ATELIER PIEKNA" W Nieporęcie.

Właścicielami salonów są: Maria Danuta Królikowska z mężem i córka Agnieszka Królikowska.
Początki salonu to rok 1978. Rozpoczynaliśmy od powierzchni 22 metrów kwadratowych i zatrudnienia 2 osób. Z biegiem lat powiększała się zarówno wielkość salonu, jak i ilość personelu. Obecnie dysponujemy przestronnym i nowoczesnym salonem (ok. 100 metrów kwadratowych) z 10-cioma stanowiskami fryzjerskimi i gabinetem kosmetycznym.

Maria Królikowska
jako prawdziwy Mistrz grzebienia damsko-męskiego i zwyciężczyni wielu konkursów krajowych i przede wszystkim zagranicznych, uczy, przekazuje swoją wiedzę i poświęca młodym dużo swojego czasu. Udziela się nie tylko w salonach, ale także w Klubie Fryzjerstwa Artystycznego (KFA), którego jest aktywnym członkinią, na tagrach, w szkołach oraz jako egzaminator w BKE

Agnieszka Królikowska
skończyła Wyższą Szkołę Kosmetyczną i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie i Szkołę wizażu i stylizacji Estee Lauder i związku z tym odpowiada za ten zakres usług w salonach.

Tak samo jak mama, brała udział w wielu konkursach krajowych i zagranicznych, pracowała dla kilku firm kosmetycznych jako ich wizażystka i szkoleniowiec (trener), ciągle współpracuje z agencjami reklamowymi, magazynami mody, przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych, reklamach telewizyjnych, na targach kosmetycznych.

Agnieszka Królikowska angażuje się także we współpracę z projektantami odzieży dziecięcej, pomaga im w kampaniach reklamowych, wspópracuje z Fundacjami charytatywnymi i wspiera organizowane akcje na rzecz dzieci i osób w potrzebie, należy do Klubu "M jak Miss" - Agnieszka jest Miss publiczności 2001 Warszawy w konkursie Miss Polonia. Dużym zainteresowaniem cieszą się też szkolenia dla różnych firm krajowych i zagranicznych z zakresu
"PRAWIDŁOWEGO WYGLĄDU W BIZNESIE". Jej autorytet w tej dziedzinie sprawił, że opiekuje się kilkoma osobami publicznymi i dba o ich poprawny wizerunek na różnych imprezach i w życiu prywatnym również.

Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych.
Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach przy użyciu nowoczesnej aparatury (komputerowej, parowej, ultradźwiękowej), mamy wyłączność na niektóre kosmetyki (ampułki p/przeciw wypadaniu włosów i na porost, rekonstrukcje włosów).
Jesteśmy jednym z nielicznych salonów w dzielnicy Praga Północ, który oferuje tak kompleksowe usługi. Nasze Klientki chętnie wykonują u nas zabiegi takie jak: koloryzacja, kosmetologia estetyczna, makijaż wieczorowy. Ostatnio dużą popularnością cieszy się też powiększanie ust. Zarówno usługi fryzjerskie, jak i usługi kosmetyczne zostały szczegółowo opisane w zakładce USŁUGI.

Naszym największym osiągnięciem jest nadanie Salonowi "DANUTA" i samej mamie, tytułu LIDERA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROKU 2002.

 

 
 
    AKV Agnieszka Królikowska © 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone